BCN

Zakup Bitcoinów kartą kredytową!

Rok 2017 był wyjątkowo szczęśliwy dla wirtualnej waluty, a szczególnie dla Bitcoinów, które praktycznie z miesiąca na miesiąc zyskiwały na wartości.

Każdy, kto zdecydował się na kupno Bitcoinów online na początku 2017 roku, może teraz liczyć zyski.

Jak kupować Bitcoiny online?

Bitcoiny, jako wirtualną walutę, kupujemy oczywiście przez Internet. W sieci funkcjonuje wiele stron internetowych służących kupowaniu kryptowalut. Warto przyjrzeć się im i wybrać najbardziej wiarygodną. Ja polecam Wam stronę, z której sam korzystam, czyli Buycoinnow.com. Strona ta jest stworzona w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Kupowanie Bitcoinów nie wymaga tam wielu formalności. Na stronie głównej znajduje się aktualny kurs sprzedaży Bitcoinów oraz specjalny, przeznaczony do kupowania kryptowaluty kalkulator. Wystarczy, że wpiszemy w niego ilość Bitcoinów, którą chcemy kupić lub kwotę, którą chcemy przeznaczyć na kupno Bitcoinów online.

Kalkulator przeliczy nam wartość transakcji. Potem wystarczy już tylko kliknąć przycisk „Kup Bitcoiny teraz” i przejść do kolejnego etapu. Po podaniu adresu mailowego, musimy wybrać formę płatności. Bitcoiny kupujemy kartą kredytową lub za pomocą szybkich płatności online. Po zakończonej transakcji Bitcoiny albo od razu trafią na Twoje konto (jeśli już je posiadasz), albo otrzymasz własny adres Bitcoin oraz specjalny klucz. Klucz ten pozwoli Ci dokonywać transakcji z Twojego nowego konta.

Zobacz jakie to łatwe, gdzie kupisz Bitcoiny kartą kredytową – zobacz!

Od tej pory możesz cieszyć się bezprowizyjnymi transakcjami i płacić za wiele usług i towarów na całym świecie.

Bitcoiny karta kredytowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.